Úvod
Revíry
Produkty
Fotogalerie
Kniha návštěv
Kontakt
 
Český rybářský svaz VZTECHNIK - servis a prodej výpočetní techniky
 
Výrobci Profil

SEMA se stala díky svému rozsahu obchodních aktivit v rámci velkoobchodního prodeje významným obchodním partnerem řady světových výrobců rybářských potřeb.Na tuzemský trh distribuje kromě zboží pod vlastní značkou SEMA produkty firem Daiwa (Japonsko), Cormoran (Německo), Traper (Polsko), Versus - Meiho (Japonsko) a Zebco Sports Europe (Německo) zastupující americké značky Zebco, Quantum, Rhino a Browning na evropském trhu a dále prodává rybářskou bižuterii od mnoha jiných významných světových výrobců. Kromě prodeje zboží do rybářských prodejen zajišťuje také záruční a pozáruční opravy značek Browning, Cormoran, Daiwa, Quantum, Rhino, Traper

"Váš úspěch je naše motivace"... Tak zní slogan jednoho z nejinovativnějších výrobců rybářských potřeb Německa. V portfoliu značky je kompletní sortiment pro rybaření.

Značka je synonymem pro závodní rybolov, v porfoliu má převážnou většinu produktů určenou pro plavanou a feeder. Požadujete-li spolehlivého partnera, volte Browning, dovede vás k cíli s jistotou...

Firma Doc fishing nabízí zákazníkům kvalitní produkty za přijatelné ceny. Prioritou je vývoj a výroba vlastního sortimentu. Produkci firmy dominuje široké spektrum kvalitního oblečení pro rybáře. Vrcholem jsou soupravy ze špičkové membrány japonské provenience koncipované pro různé druhy klimatických podmínek a všechny druhy sportovního rybolovu a dále několik druhů fleecového oblečení s vynikajícími termoizolačními vlastnostmi.Převažující většinu oblečení nabízíme ve dvou barevných provedeních - zelenočerné (black\oliva green) a camouflage. Další segment, kterým se zabývá jsou tašky, pouzdra, organizéry a další doplňky pro lovce kaprů. Na drtivou většinu těchto výrobků byl použit špičkový materiál NYLON 1680 D,který v sériové produkci k těmto účelům pro finanční náročnost nepoužívá žádná nám známá firma v Evropě. Tyto produkty jsou také ve většině typů nabízeny ve dvou barevných variantách - zelené a camouflage.

Z bohaté nabídky stojí za pozornost nová generace třpytek vyvinutá exkluzivně pro Zebco. Výborné, dlouhými testy ověřené tvary třpytek vytvářejí speciální tlakové vlny, na které ryby velmi silně reagují. Rybáři testující tyto třpytky potvrdili fantastické výsledky. Různé varianty předních stran, zadní strana je stříbrná

Traper je ekonomicky a kvalitativně vhodné krmení. Tato značka jednoznačně dokazuje, že co je kvalitní nemusí být současně nejdražší.

V sortimentu výrobků převažují především doplňky pro kaprařinu, ale na své si přijdou i příznivci přívlače a plavané.Těžištěm výrobního programu jsou stojánky pod pruty, závitové tyče, ramínka a stojany na pruty - rod pody a tripody. Dále se zabývá výrobou polystyrenových splávků, vijáčků, číhátek a kyvných číhátek. Pro přívlač jsou to zejména různé druhy vláčecích systémků, jigové hlavičky a v neposlední řadě také vyprošťovač nástrah. Pro mořský rybolov nabízíme pilkry. Na náš trh dodává kvalitní vlasce Prime, Prime Strong a UNIX a novinku letošní sezóny "neviditelný vlasec" Triple Fish, splétanou šňůru Dyneema Silurus, ocelová lanka, polarizační brýle a široký sortiment obratlíků a karabinek. Jako jediní v ČR vyrábí navíječku rybářských vlasců, která je schválena Českým metrologickým institutem a certifikována na bezpečnost elektrického zařízení a elektromagnetickou kompatibilitu - CE.

V sortimentu výrobků firmy GULL naleznete pruty, navijáky, vlasce, šňůry, splávky, háčky, karabiny, obratlíky, podběráky, oblečení, obuv, aj.

Rybářské výrobky Kingfisher získaly významé místo mezi ostatními výrobci rybářského náčiní. Dosáhly toho zejména příznivým poměrem ceny a kvality, dále pak pružnou reakcí na nejnovější technologické trendy.Základní myšlenkou majitelů společnosti VK Trade, která vlastní značku Kingfisher, je vyplnění obchodního prostoru v segmentu levnějších a středně drahých potřeb pro rybáře. Podle aktuálních požadavků spotřebitelů je ovšem možné velmi rychle dodat i špičkové výrobky.

    Kingfisher - základní rysy
  • široký sortiment rybářských prutů
  • navijáky ověřené konstrukce
  • háčky, obratlíky, další doplſky
  • výhradní dovoz Balsax, Kostal, dovoz Relax
 
 

Vezírek kaprový Vynikající vezírek z ECO síťoviny Více....

 

Tripod Cartel tyto stojany jsou vhodné pro zvládnutí jakékoliv situace při stacionárním kaprovém rybaření Více....

 

Naviják Hardcore X550 BCSnaviják Hardcore x550 BCS je cenově přijatelný naviják vyznačující se kvalitním zpracováním i použitými materiály Více....